دانلود و پشتیبانی

تیم کشتیار همواره در جهت بهبود کمی و کیفی خدمات خود پذیرای صدای مشتریان است، کافیست با ما تماس بگیرید و یا فرم صفحه تماس با ما را تکمیل نمایید تا ما در سریعترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشیم، معمولا دوستان واحد مشاوره و فروش پاسخگوی شما خواهند بود.

اطلاعات تماس
تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی
info@Keshtyaar.ir
09192315521/021-28426521
افق‌های تازه در ششمین نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی

افق‌های تازه در ششمین نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی

حضور در نمایشگاه‌های تخصصی که هر ساله با هدف توسعه فعالیت‌ها، شکل‌گیری روابط حرفه‌ای و ایجاد هم‌افزایی در حوزه‌های مختلف برگزار می‌شود، از جنبه‌های مختلفی برای کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ اهمیت دارد. برقراری رابطه‌ای پایدار بین عرضه‌کننده کالا یا خدمات و مشتریان بالفعل و بالقوه را می‌توان مهم‌ترین این اهداف برشمرد. امسال نیز با اعلام برگزاری ششمین نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی (سامانه‌های نوین آبیاری، ماشین‌آلات، نهاده‌ها، کشت‌های گلخانه‌ای) در اواسط آذرماه، فرصتی برای مجموعه کشتیار مهیا شد تا با حضور در نمایشگاه، کسب‌وکار نوین و محصول کاربردی خود را به مخاطبین معرفی کند و دغدغه‌ها و چشم‌انداز خود را در خصوص بهینه‌سازی هرچه بیشتر فرآیندهای زراعی و رسیدن به نقطه پایداری زیست‌محیطی در کشاورزی با آن‌ها به اشتراک بگذارد.

آنچه که گذشت…

تیم کشتیار امسال نیز همانند سال گذشته در نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی که در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد حضور یافت و در کنار سایر شرکت‌ها، نهادها، تولیدکنندگان و ارائه‌دهندگان خدمات مرتبط با کشاورزی، محصول نرم‌افزاری خود را که «یک سامانه و یک اپلیکیشن برای مدیریت بهینه زمین‌های کشاورزی از طریق داده‌های ماهواره‌ای» است به معرض نمایش گذاشت. در طول دوره نمایشگاه، این امکان برای مخاطبین فراهم آمده بود که با مراجعه به غرفه و خرید حضوری اشتراک سامانه کشتیار، از 20% تخفیف ویژه نمایشگاه برای اشتراک‌های سه ماهه، شش ماهه و یک ساله بهره مند گردند.

در جریان این نمایشگاه، توانستیم با فعالان و متخصصین حوزه کشاورزی از نزدیک دیدار کنیم و آخرین جزئیات را در خصوص فعالیت‌ها و خدمات کشتیار با آن‌ها به اشتراک بگذاریم. از جمله اتفاقات مهم در طول دوره این نمایشگاه، بازدید عده قابل توجهی از کشاورزان، صاحبان زمین‌ زراعی، مدیران و مجریان دولتی، کشت و صنعت‌ها، مراکز تحقیقاتی، متخصصین و نخبگان کشاورزی و صنایع وابسته از غرفه شرکت فضاپایه کشتیار بود که آشنایی بهتر این عزیزان را با سامانه کشتیار، به‌عنوان دستیار هوشمند کشاورزی با قابلیت‌ها و مزایای منحصر‌به‌فردی که دارد، ‌رقم زد.

هم‌چنین در بازه‌ی چند روزه نمایشگاه، اپلیکیشن موبایلی کشتیار به‌عنوان جدیدترین محصول این شرکت دانش‌بنیان برای نخستین بار به مخاطبین معرفی شد تا به دنبال دریافت بازخوردهای مفید، مراحل نهایی‌سازی این روش جدید دستیابی به خدمات سنجش از دور و مدیریت مزرعه دقیق‌تر و مطابق نیاز کاربران آن پیش برود.

افتخار میزبانی از مدیران و اعضای محترم هلدینگ پرسال، ضمن انتقال تجربه‌های موفق دکتر سلطانی طی بیش از ۲۵ سال فعالیت بازرگانی در حوزه کشاورزی و بهره‌مندی از رهنمودهای آینده‌نگرانه‌ی آن مجموعه از دیگر رخدادهای قابل توجه نمایشگاه کشاورزی برای کشتیار بود.‌ گفتنی است که گروه سرمایه‌گذاری پرسال از پاییز 1398 به‌عنوان یکی از حامیان حوزه نوآوری و فناوری وارد اکوسیستم استارت آپی کشور شده است و با حمایت مادی و معنوی از کسب‌وکارهای منتخب جوان و آینده‌دار، خط مشی خود را برای کمک به روند حل مسأله در حوزه‌های زیرساختی و توسعه‌ای کشور مشخص نموده است.

ارسال نظر