دانلود و پشتیبانی

تیم کشتیار همواره در جهت بهبود کمی و کیفی خدمات خود پذیرای صدای مشتریان است، کافیست با ما تماس بگیرید و یا فرم صفحه تماس با ما را تکمیل نمایید تا ما در سریعترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشیم، معمولا دوستان واحد مشاوره و فروش پاسخگوی شما خواهند بود.

اطلاعات تماس
تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی
info@Keshtyaar.ir
09192315521/021-28426521
دریافت گواهی عضویت در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران

دریافت گواهی عضویت در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران

شرکت دانش‌بنیان فضاپایه کشتیار بر اساس سوابق کاری و دستاوردهایی که از زمان تأسیس تاکنون کسب کرده است‌، با طی مراتب حقوقی و قانونی موفق به عضویت در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران گردید.

اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران، یک نهاد حامی تجارت خارجی و بازرگانی داخلی است که می‌توان آن را به نوعی پایه و اساس تمامی فعالیت‌های صنفی و تخصصی بخش بازرگانی کشور دانست. این نهاد ضمن برقراری ارتباط و همکاری با اتاق‌های بازرگانی و صنایع و معادن سایر کشورها و تلاش برای جذب سرمایه‌گذاری خارجی در کشور، در ایجاد فضایی برای هم‌اندیشی پیرامون مسائل بازرگانی و صنایع داخلی و توسعه بخش خصوصی در مسیر احیاء و بالندگی اقتصاد کشور نیز فعالیت مؤثر دارد.

پیش از این نیز کشتیار با دریافت تاییدیه دانش‌بنیان از کارگروه ارزیابی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و هم‌چنین عضویت در سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، در مسیر حضور پایدار در فضای فناوری‌های نوین داخلی قدم برداشته بود. این بار، مجموعه کشتیار مفتخر است که به‌عنوان شرکت پیشرو در حوزه فعالیت خود، به عضویت اتاق بازرگانی تهران درآید. امید داریم که این رویداد مثبت، موجب گسترش دامنه روابط حرفه‌ای ما و ارتقای کیفی خدمات‌مان در عرصه کشاورزی نوین باشد.

کشتیار، به عنوان دستیار هوشمند کشاورزی با بکارگیری تکنولوژی سنجش از دور، تصویربرداری ماهواره‌ای را با هوش مصنوعی ادغام کرده است تا اطلاعات دقیق و قابل اعتمادی را در خصوص زمین کشاورزی و محصولات مختلف ارائه بدهد. ماهواره‌های سنجش از دور، هر ۳ الی ۵ روز یکبار از هر نقطه زمین اطلاعات به دست می‌آورند. هم‌چنین تصاویر ۶ ماه اخیر بر اساس همین دوره به‌روزرسانی شده و در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. در تصاویر ماهواره‌ای، هر هکتار از زمین شما به ۱۰۰ بخش مساوی تقسیم خواهد شد تا تحلیل و شناسایی دقیق‌تری نسبت به مشکلات و تنش‌ها صورت بگیرد. از آنجایی که زمان یک دارایی ارزشمند است؛ با مدیریت بهینه زمان و کاهش هزینه‌ نهاده‌ها، کشاورزان می‌توانند به روشی آسان برای افزایش بهره‌وری و برداشت از زمین کشاورزی‌شان اقدام نمایند.

فهرست فعلی مجوزها و تأییدیه‌های شرکت کشتیار:

جوایز و افتخارات شرکت کشتیار:

  • استارت آپ منتخب مرحله نیمه نهایی نمایشگاه بین‌المللی GITEX 2021 دبی
  • جزو ۳۰ تیم منتخب رویداد «Farming by Satellite» سازمان فضایی اروپا
  • عضو هیئت موسس انجمن صنفی کسب‌و‌کارهای نوپای وزارت جهاد
  • تیم برگزیده رویداد «نوآوردگاه فضایی» سازمان فضایی ایران
  • کسب‌و‌کار برگزیده مسابقه بزرگ «میدون» شبکه سه سیما
  • منتخب بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات کشور «الکامپ»
  • منتخب هیئت داوران هشتمین جشنواره ملی «فاوا» سال ۹۸
  • کسب نشان طلای فدراسیون اختراعات سوئیس

راه‌های ارتباطی با شرکت دانش‌بنیان کشتیار:

info@Keshtyaar.ir

www.keshtyaar.ir

 09192315521/021-28426521

پست‌های مربوط به این مقاله را می‌توانید در اینستاگرام دنبال کنید.

ارسال نظر