دانلود و پشتیبانی

تیم کشتیار همواره در جهت بهبود کمی و کیفی خدمات خود پذیرای صدای مشتریان است، کافیست با ما تماس بگیرید و یا فرم صفحه تماس با ما را تکمیل نمایید تا ما در سریعترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشیم، معمولا دوستان واحد مشاوره و فروش پاسخگوی شما خواهند بود.

اطلاعات تماس
تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی
info@Keshtyaar.ir
09192315521/021-28426521

“اپلیکیشن موبایلی”

راه جدید و آسان دسترسی به امکانات سامانه کشتیار

این روزها تلفن‌های همراه هوشمند جزء جدایی‌ناپذیر زندگی ما هستند. ما، اپلیکیشن موبایلی کشتیار را بر همین اساس طراحی کردیم تا بتوانید در هر زمان و مکان از قابلیت‌ها و امکانات این سامانه به راحتی بر روی تلفن هوشمندتان استفاده کنید.

سامانه نظارت ماهواره‌ای مزارع

آگاهی از وضعیت رشد و سلامت محصول بر پایه فناوری سنجش از دور و هوش مصنوعی

هر گونه عدم یکنواختی در سطح زمین کشاورزی ممکن است نشانه مشکل یا تنشی مثل تنش آبی، آفت یا … باشد که محصول با آن دست و پنجه نرم می‌کند. اگر این مسأله از چشم کشاورز پنهان بماند و به موقع به آن رسیدگی نشود، می‌تواند به سایر نقاط مزرعه سرایت کرده و به عملکرد نهایی محصول آسیب جدی وارد کند. با استفاده از پایش ماهواره‌ای و اطلاعات دقیق زمین در مقاطع زمانی مختلف، می توانید از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کنید:

هواشناسی کشاورزی

داشتن اطلاعات دقیق، به‌روز و در لحظه از شرایط آب و هوایی منطقه، به جهت تأثیر آن بر خاک و محصول برای یک کشاورز بسیار پراهمیت است. همچنین پیش‌بینی دقیق آب و هوای هفت روز آینده به کشاورزان کمک می‌کند تا برای بسیاری از تصمیمات و فعالیت‌های زراعی، از جمله انتخاب زمان کوددهی برنامه‌ریزی موثرتری داشته باشند. در سامانه کشتیار، اطلاعات هواشناسی این موارد را شامل می‌شود:

ثبت فعالیت زراعی

ثبت و ایجاد تاریخچه‌ای از فعالیت زراعی انجام شده در سطح مزرعه به کشاورزان در برنامه‌ریزی و پیش‌بینی واقع‌بینانه کمک می‌کند. در این قسمت از سامانه کشتیار کشاورز می‌تواند به راحتی فعالیت‌های انجام شده، در حال انجام یا برنامه‌ریزی شده را با جزئیات و تصاویر، در تاریخ مورد نظر ثبت نموده و به این شکل فعالیت‌های مزرعه را به صورت روزانه، هفتگی یا فصلی مدیریت کند. فعالیت‌های زراعی قابل ثبت در این بخش شامل موارد زیر است:

021-44251037 – 021-28426521

با پر کردن فرم زیر کارشناسان ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار خواهند کرد تا به هر سوالی که در مورد خدمات کشتیار و شرایط استفاده از آن دارید پاسخ بدهند. 

برای دانلود اپلیکیشن از دکمه زیر استفاده کنید.

یا بارکد را اسکن کنید.